پشتیبانی و دانلود

اپلیکیشن های VISAGRAND :

(به زودی در دسترس خواهند بود.)

تماس سریع:
واتس اپ: +1234567890 toronto@visagrand.com
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

یکی از بهترین و ساده ترین روش های مهاجرت بدون شک ویزای دانشجویی و ادامه تحصیل در کانادا می باشد که مزایای تحصیل در کانادا غیر قابل انکار می باشد.

دغدغه بسیاری از شما عزیزان مهاجرت به کانادا می باشد که با توجه به سخت گیری های مراحل مختلف آن ادامه تحصیل در کانادا موقعیت بسیار طلایی برای کسانی است که قصد مهاجرت دائم دارند.

در این مقاله به مزایای ادامه تحصیل در کانادا اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با خیال آسوده برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام نمایید.

 

چرا باید همین حالا برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام کنیم؟

ادامه تحصیل در کانادا برای دانشجویان ایرانی بهترین فرصت است تا بتوانند استعداد های نهفته خود را شکوفا کنند.

کیفیت تحصیلی در دانشگاه های کشور کانادا موضوعی است که بر هیچکس پوشیده نیست و معنای واقعی تحصیل و امکانات را در این کشور به خوبی در خواهید یافت.

از دیگر مزایای ادامه تحصیل در کشور کانادا می توان به این نکته اشاره کرد که شرایط را برای اخذ اقامت دائم فراهم می کند که به این نکته نیز در همین مقاله اشاره خواهیم کرد.

از آنجایی که کشور کانادا یک کشور مهاجر پذیر می باشد قطعاً گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل است که شمارا با آغوشی باز می پذیرند و شرایط از این نظر به مراتب از کشور های اروپایی بهتر خواهد بود.

به دلیل نیاز شغلی بسیار بالایی که در کشور کانادا وجود دارد چه بعد از تحصیل چه در حین تحصیل نگرانی از بابت پیدا کردن کار نخواهید داشت.

اگر به کشور کانادا حتی برای مدت کوتاهی سفر کنید تفاوت روش زندگی را در خواهید یافت و حتماً حسرت خواهید خورد که چرا زودتر برای مهاجرت اقدام نکرده بودید و فرصت زندگی در این کشور را از دست داده اید.

 

مزیت دانشگاه های کشور کانادا

به دلیل بالا بودن کیفیت و اهمیت تحصیل در کانادا بدون شک کالج ها و دانشگاه های این کشور بهترین مکان برای تحقیق و پشرفت علمی است.

عمده دانشگاه های این کشور در جهان رنک بسیار خوبی دارند و در دنیا شناخته شده و مورد تایید می باشند.

همچنین مدارک ارائه شده در کشور کانادا به سادگی در کشور های دیگر به خصوص آمریکا مورد تایید بوده که برای آن دسته عزیزانی بنا به دلایلی قصد مهاجرت به آمریکا دارند نیز مسیر را هموار می کند.

هزینه تحصیل در کانادا گرچه به گفته برخی بسیار بالا بوده ولی این کاملاً اشتباه است و بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه هزینه تحصیل متغیر است که مبلغی سالیانه منطقی تری نسبت به کشور هایی همچون امریکا دارد. بنابر این این نظر هم مزیت ویژه ای محصوب می گردد.

 

فرصت کار در حین تحصیل

راه های بسیاری برای تامین مالی تحصیل در کانادا وجود دارد که یکی از بهترین ان اجازه کار کردن در حین تحصیل می باشد.

تحصیل و کار همزمان مزایای بسیار زیادی برای شما دارد که به قطعیت بعد از اتمام تحصیل می توانید به سادگی جهت اخذ اقامت دائم خود در کانادا اقدام نمایید.

یکی دیگر از مزایای تحصیل در کانادا این است که شما می توانید در این کشور با ویزای دانشجویی خود کار کنید و هزینه های خود را از این طریق به سادگی کسب کنید.

خبر بسیار خوش برای آن دسته از عزیزانی که همراه با همسر خود قصد گرفتن ویزای دانشجویی دارند این است که همسر شما می توانید بدون هیچ محدودیتی در کانادا مشغول به کار شود. همسر شما می توانید به طور تمام وقت مشغول به کار باید و هزینه ها و مخارج زندگی را به سادگی به دست آورد.

علاوه بر ان شما هم به عنوان دانشجو می توانید 20 ساعت در هفته کار کنید.

کشور کانادا کشور پهناوری است که همیشه نیاز به نیروی کار در ان بوده و هست پس پیدا کردن شغل اصلا کار دشواری نیست و در بدو ورودتان می توانید به سادگی در عرض یکی دو روز شغل مورد نظر خود و یا همسرتان را پیدا کنید.

نکته: در زمان تعطیلات بین ترم دانشجو می تواند به صورت تمام وقت به فعالیت اقتصادی بپردازد و در این مدت کمی پول پس انداز کنید تا در دوران تحصیل به مشکل بر نخورید.

 

فرصت طلایی برای اخذ اقامت دائم در کانادا

همان طور که می دانید سریع ترین و مطمئن ترین راه رسیدن به کانادا اخذ ویزای دانشجویی می باشد.

یکی از موارد کسب امتیاز لازم برای اقامت دائم داشتن حد اقل دو سال تحصیل در این کشور بوده.

مورد بسیار مهم بعدی سابقه کار در کشور کانادا می باشد که این دو خود امتیاز بسیار بالاییی را برای شما به ارمغان خواهد اورد و بی چون و چرا درخواست اقامت شمارا تضمین می کند.

از مزایای ادامه تحصیل در کانادا همین بس که از این طریق در کشور کانادا به طور قطع ماندگار خواهید شد و امتیاز لازم را کسب خواهید کرد.

بر فرض که دو سال تحصیل کنید و همزمان هم کار کنید از امتیاز این دور مورد بسیار مهم برخوردار خواهید شد و امتیازی بالای 500 خواهید رسید که قطعاً با کسب امتیاز 430 می توانید اقامت دائم کسب کنید. پس فرصت استثنایی وجود دارد که به سادگی هر چه بیشتر اقامت بگیرید.

اگر متاهل هستید همسرتان هم که می تواند تمام وقت کار کند و در مورد فرزندانتون هم می توانید با خیال راحت آن ها را به مدارس با کیفیت آموزشی استاندارد بفرستید و از بهترین کیفیت آموزشی بهره مند شوید و آینده فرزندانتان را تضمین کنید.

 

 

 

جهت اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی همین حالا با کارشناسان ویزاگرند تماس بگیرید.

ارسال یک نظر