پشتیبانی و دانلود

اپلیکیشن های VISAGRAND :

(به زودی در دسترس خواهند بود.)

تماس سریع:
واتس اپ: +1234567890 toronto@visagrand.com
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

کارگر ماهر فدرال (FSWP)

کارگر ماهر فدرال

کارگر ماهر فدرال (FSWP)

اولین قدم برای دریافت اقامت در کانادا از طریق کارگر ماهر فدرال (FSWP)، ایجاد حساب کاربری اکسپرس انتری است.

برنامه کارگر ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Program) اولین روش اقتصادی برای ورود به کانادا است. این برنامه یک فرصت مناسب برای کارگر ماهر فدرال و اعضای خانواده اش جهت اقامت دائم در کانادا می باشد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی فرد، متقاضی مهاجرت از طریق کارگر ماهر فدرال نمره ای را در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) بدست می آورد. نمره کسب شده جایگاه متقاضی را در میان همه ی نامزدهای واجد شرایط تعیین می کند.

به طور دوره ای دولت کانادا دعوت نامه اقدام را برای یک سری از افراد که واجد شرایط اکسپرس انتری هستند ارسال می کند. در انتهای دوره نمره آخرین افراد دعوت شده برای اکسپرس انتری در سیستم رتبه بندی جامع را اعلام می کند.

کارگر ماهر فدرال و حداقل الزامات :

متقاضیان برنامه کارگر ماهر فدرال می توانند فرایند مهاجرت به کانادا را با اثبات اینکه آنها حداقل الزامات تعیین شده از سوی دولت کانادا را دارند شروع کنند. حداقل الزامات عبارتند از:

  • یک سال تجربه کار تمام وقت یا معادل آن در 10 سال گذشته در یک حرفه در لیست طبقه بندی ملی مشاغل کانادا در سطوح 0، A یا B.
  • ارايه مدرک زبان معتبر معادل معیار زبان (CLB 7) به زبان انگلیسی یا فرانسوی در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن).
  • مدارک تحصیلی کانادا (گواهی نامه، دیپلم یا مدرک) و یا اعتبارنامه خارجی پس از ارزیابی اعتبار آموزشی آن در (ECA).

دفتر خدمات مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) تعیین کننده واجد شرایط بودن متقاضیان برای برنامه کار ماهر فدرال بر اساس سیستم امتیاز منحصر به فرد آن است. تنها به نامزدهایی که بالاترین رتبه در بانک اطلاعات اکسپرس انتری را دارند دعوتنامه ای جهت درخواست اقامت دائم کانادا ارائه می شوند.

معیارهای انتخاب: 

به منظور واجد شرایط بودن برای درخواست در برنامه کارگر ماهر فدرال، متقاضیان باید حداقل شرایط را از نظر کار، مهارت زبان، آموزش داشته باشند. و حداقل 67 امتیاز در سیستم 100 امتیازی را کسب کنند. سیستم ارزیابی متقاضیان را بر مبنای عواملی شامل: سن، تحصیلات، تجربه کاری، پیشنهاد کار، مهارت زبان و سازگاری برررسی می کند. در جدول زیر می توانید حداکثر امتیاز هر پارامتر را مشاهده کنید:

پارامتر امتیاز دهیامتیاز 
تحصیلات۲۵ امتیاز
نمره زبان۲۸ امتیاز
سابقه کار۱۵ امتیاز
سن۱۲ امتیاز
پیشنهاد کار۱۰ امتیاز
سازگاری۱۰ امتیاز

ویزا گراند کلیه خدمات مهاجرت به کانادا را برای شما انجام میدهد. دفتر خدمات مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ، حداکثر زمان انتظار برای دریافت ویزای کارگر ماهر فدرال را ۶ ماه اعلام کرده است.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک نظر