پشتیبانی و دانلود

اپلیکیشن های VISAGRAND :

(به زودی در دسترس خواهند بود.)

تماس سریع:
واتس اپ: +1234567890 toronto@visagrand.com
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا کارآفرینان مهاجر را تشویق می کن تا کسب و کار های خود را در کانادا توسعه دهند. متقاضیان با شتابدهنده هایی در کانادا ارتباط برقرار می کنند، شتابدهنده ها می توانند از طریق ارائه فاندینگ، منتورشیپ و تخصص در افتتاح و کار شرکت به کارافرینان متقاضی ویزای استارتاپ کمک کنن. از این طریق می توان به اقامت دائم کانادا رسید.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا هستند؟

هدف از این برنامه جذب کارآفرینان نوآور خارجی است که باعث ایجاد مشاغل جدید و پیشرفت اقتصادی کانادا می شوند.

برای واجد شرایط بودن، متقاضیان ویزای استارتاپ باید شرایط زیر را رعایت کنند:

 1. داشتن حداقل سطح زبان به انگلیسی یا فرانسوی (CLB 5 در تمام توانایی ها).
 2. بودجه کافی برای اسکان در کانادا.
 3. برنامه ریزی برای سکونت در استان دیگری غیر از استان کبک.
 4. اخذ مجوزهای امنیتی و پزشکی کانادا.
 5. ثابت کنید که کسب و کار استارتاپی شما از طریق یک سازمان مشخص پشتیبانی می شود.
 6. وابت کنید کسب و کار شما دارای وجه های نوآوری می باشد.
 7. پنج فرد غیر کانادایی از طریق ویزای استارتاپ کانادا می توانند متقاضی دریافت اقامت دائم کانادا باشند.

جزئیات سرمایه گذاری:

اداره مهاجرت کانادا (IRCC) تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری، گروه های سرمایه گذار انجل و سازمان های اینکوبیتور را برای شرکت در برنامه ویزای استارتاپ کانادا معرفی کرده است.

متقاضیان موظف هستند حداقل سرمایه گذاری را برای شروع کار خود در کانادا تأمین کنند. اگر از صندوق سرمایه گذاری تعیین شده برای سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید، جهت ورود به کانادا صندوق می بایست حداقل باید 200000 دلار کانادا بر روی استارتاپ شما سرمایه گذاری کند. اگر از یک گروه سرمایه گذار انجل وارد شوید، باید حداقل 75000 دلار کانادا دریافت کنید.

متقاضیان نیازی به تأمین سرمایه گذاری از سازمان های انکوباتور ندارند. اما متقاضیان باید در یک برنامه پیش شتابدهی کانادایی پذیرفته شوند.

متقاضیان اجازه سرمایه گذاری از محل آورده های شخصی خود نیستند. اگر استارتاپ آنها در کانادا ناموفق باشد، افرادی که از طریق این برنامه اقامت دائم دریافت می کنند، اقامت دائم خود را حفظ می کنند.

شواهد تعهد:

برای اینکه نشان دهد متقاضی از صندوق سرمایه گذاری، گروه سرمایه گذار انجل و یا انکوباتور کسب و کار حمایت کرده است، سازمان سرمایه گذار باید یک گواهی تعهد تکمیل شده را مستقیماً به IRCC ارسال کند. این سند شامل اطلاعات مربوط به توافق بین متقاضی و سازمان سرمایه گذاری است. هدف آن اطلاع از جزئیات مربوط به تعهد بین سازمان سرمایه گذاری و متقاضی است.

علاوه بر این، متقاضی نامه حمایت از سازمان سرمایه گذاری را دریافت می کند که متقاضی باید با درخواست خود برای اقامت دائم به کارشناسان اداره مهاجرت ارائه کند. اگر دو یا چند متقاضی به عنوان بنیانگزار یا همبنیانگزار از همان کسب و کار وجود داشته باشد، تعهد سازمان سرمایه گذاری می تواند مشروط به یک یا چندشخص اساسیو دریافت اقامت دائم آنها باشد. شخص اساسی شخصی است که توسط سازمان سرمایه گذاری به طور مشخص به عنوان شریک تجاری اصلی شناخته شده است. اگر به هر دلیلی درخواست ویزای شخص ضروری (شامل فاندر یا کوفاندر) رد شود، با درخواست ویزایسایر افراد مندرج در گواهی تعهد نیز مخالفت می شود.

پشتیبانی از سازمان های چندگانه:

متقاضیان ممکن است از چندین سازمان تعیین شده موسوم به سندیکا پشتیبانی دریافت کنند. در این مثال، همه بخش های درگیر باید شناسایی شوند. با هم، سازمان های تعیین شده یک گواهی تعهد واحد به IRCC ارائه دهند و یک نامه پشتیبانی نیز به متقاضی ارائه شود.

به محض اینکه یک شرکت سرمایه گذاری تعیین شده در یک کسب و کار استارتاپی سرمایه گذاری می کند، حداقل مبلغ کل سرمایه گذاری که باید در آن تجارت سرمایه گذاری شود ، 200000 دلار کانادا است، حتی اگر یک گروه انجل مشخص نیز در همان تجارت سرمایه گذاری کند.

اگر مشاغل حداقل از یک گروه انجل تعیین شده، اما از گروه های سرمایه گذاری تعیین نشده پشتیبانی دریافت کنند، حداقل مبلغ کل سرمایه گذاری که باید در آن تجارت سرمایه گذاری شود ، 75000 دلار است.

فرآیند بررسی همسالان:

به منظور محافظت از این برنامه آزمایشی در برابر کلاهبرداری، یک فرایند بررسی همسالان گنجانده شده است. اینگونه طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود كه توافقات انجام شده بین سازمان های سرمایه گذاری و كارآفرینان خارجی مشروعیت دارند. یک آفیسر اداره مهاجرت ممکن است درخواست کند یک تعهد به طور مستقل توسط یک هیئت بررسی همسالان ارزیابی شود. این جلسه ها توسط یک انجمن صنفی تأسیس شده است که نشان دهنده نوع سازمان سرمایه گذاری است که تعهد را نشان می دهد.

از طرف دیگر، اگر گروهی که تعهد می کند، یک صندوق سرمایه گذاری باشد، شرکت سرمایه گذاری کانادا و انجمن سرمایه خصوصی می توانند مسئولیت این امر را بر عهده بگیرند. در حالی که آفیسر اداره مهاجرت معتقد است که در تصمیم گیری به آنها کمک می کند، از بررسی همسالان درخواست می شود، اما می توان آنها را نیز به صورت تصادفی ارزیابی کرد. ارزیابی انجام شده توسط هیئت جلسه بررسی همسالان، برای آفیسر اداره مهاجرت الزام آور تلقی نمی شود. این فقط تأیید می کند که سازمان سرمایه گذاری بر اساس استانداردهای صنعت، بررسی ها و تحقیقات مناسب را انجام داده است.

در گام آخر برای بررسی نهایی صدور ویزا اداره مهاجرت به موارد زیر توجه می شود:

 1. اطمینان حاصل کند این کسب و کار در کانادا قابلیت اجرایی شدن دارد.
 2. اطمینان حاصل کند که مالکیت کسب و کار تأیید شده است و مالک ایده شرایط برنامه ویزای استارتاپ کانادا را دارا می باشد.
 3. اطمینان حاصل کند که سازمان تعیین شده تیم مدیریت سرمایه گذاری تجارت را ارزیابی کرده و مالکیت مالکیت معنوی را تأیید کند.
 4. اطمینان حاصل کند که تمرکز تجارت بر روی یک محصول یا خدمات بالقوه با رشد بالا است.

از آنجا که این یک برنامه صدور ویزا در حال حاضر به صورت آزمایشی در حال اجرا است ، فقط حداکثر 2750 برنامه در سال را پردازش می کند. علاوه بر این، مدت زمان برنامه به پنج سال محدود می شود. اگر این برنامه آزمایشی موفقیت آمیز باشد، دولت کانادا می تواند مدت زمان ارائه این نوع ویزا و پذیرش آن را افزایش دهد.

Rate this post
ارسال یک نظر